Powered by Google TranslateTranslate

Fotograaf-sotsiaalmeedia-sisulooja

Kinnisvara, arhitektuuri, ürituste ning pulmade pildistamine ja video tegemine. Lisaks kõik muud teemad, mis fotograafi ameti hulka mahuvad. Pildistan peamiselt Tartus, kuid vajadusel ka igal pool mujal.
Olen 25+ aastat fotograafi ametit pidanud ning nüüd tegelen lisaks sotsiaalmeedia küsimustega.

Lisasin galeriisse palju erinevaid pilte. Ehk annab see parema ülevaate minust kui fotograafist ja inimesest. Mulle meeldib kui saab tabada ilusat värvi ja valgust.
Kõik need on ju detailid, mis loovadki pildi ja fotograafil jääb üle vaid kõik see jäädvustada. Minu stiiliks on klassikaline fotograafia.
Lisaks teen firmadele ja eraisikutele tellimustööna videoklippe sotsiaalmeedia või lihtsalt mälestuste jaoks. Videojupid on galeriis viimased.

Hakkasin vist esimesena Eestis tegema telefoniga pildistamise koolitusi. Siinses galeriis on ka suurem osa pilte telefoniga tehtud. Koolitusi olen teinud ca viis aastat.

Maailmas on uus trend. Pulmas võetakse juurde veel üks fotograaf-sisulooja, kes teeb lisaks põhifotograafile parimatest hetkedest telefoniga pilte ja videot Kogu materjal on 24 tunni pärast üle antud. Samas puudub tal vajadus jäädvustada kogu üritust ning tal on suurem vabadus ja saab pildistada ka nö varjatud kaamera stiilis. Põhifotograaf on aga hõivatud ja tal pole mahti pilte ja videoid Tik Tokki või Instagrami saata. Ühtlasi saab etteantud tekstid postitusele lisada, mõni luuletus või tänusõnad vanematele. Pilte ja videot pea-aegu ei töödelda ja jääb nii nagu on. See annab visuaalselt teistsuguse emotsiooni, ei ole nö liigselt tuunitud. Telefon töötleb ju pildid ise pea-aegu ära kui õigesti teha. Videod ja pildid saab kohe sotsmeediasse üles laadida. Inimesed ei malda oodata kuni pulmapildid mõne nädala või kuu pärast kätte saab.

Olen käinud viimasel viie aasta jooksu viis korda Kuubal. Soovi korral teen väikesele seltskonnale reise sellele äraspidisele, kuid erakordselt võluvale saarele. Minu hobiks on salsa tantsimine. Õppisin selle ära alles keskeas. Kuuba reisijutud ja pildid

Vaata ka mu Nutifotograafia koolitust ja artiklelid

Kui mu käekiri meeldib ja otsid fotograafi-videograafi, siis kirjuta jaaknilson@gmail.com või helista +372 5026327

Powered by SmugMug Owner Log In
Google Translate

Original text

Contribute a better translation